Zaloguj się jako kierowca

Pomoc

 

Drogi Kierowco,

Podczas pierwszego logowania, Twoim hasłem będzie ostatnich sześć znaków numeru podwozia (VIN) twojego samochodu. Numer VIN znajduje się w polu E dowodu rejestracyjnego Twojego pojazdu.

 

Po zalogowaniu:

  1. Prosimy postępować zgodnie z procedurą ustawienia indywidualnego hasła dostępu.

  2. Prosimy o aktualizację danych kontaktowych - telefon komórkowy.

  3. Po zatwierdzeniu danych kontaktowych możecie Państwo sprawdzić, w którym serwisie znajdują się opony do Państwa samochodu.

  4. Prosimy o potwierdzenie serwisu.

  5. Jeśli serwis, w którym znajdują się opony nie jest dla Państwa odpowiedni, istnieje możliwość wybrania innego dogodnego serwisu, w ramach proponowanej listy punktów współpracujących z Business Lease. Tego typu zmiana możliwa jest tylko na serwis zlokalizowany w innym mieście.

  6. Jeśli opony do Państwa samochodu znajdują się w Magazynie Centralnym Business Lease prosimy o dokonanie wyboru dogodnego serwisu z dostępnej listy. Opony będą do dyspozycji w wybranej lokalizacji w ciągu kilku dni (ok. 5 - 6 dni roboczych). 

  7. Po dokonaniu wszystkich wyborów możliwe jest zarezerwowanie terminu wymiany opon, przez stronę internetową, poprzez użycie przycisku UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ (opony muszą być w serwisie).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Zespołem Obsługi Kierowcy Business Lease pod numerem +48 22 463 43 70 wew. 4 lub drogą mailową na adres opony@businesslease.pl.

 

Życzymy szerokiej drogi i bezpiecznej jazdy!